Polskie Forum Migracyjne

logo_Polskie Forum Migracyjne.JPG

Nasz adres korespondencyjny:

Fundacja Polskie Forum Migracyjne

ul. Szpitalna 5/14 (klatka na przeciwko bramy)

00-031 Warszawa

Dane kontaktowe:

e-mail: info@forummigracyjne.org 

tel. 22 110 00 85

Fundacja Polskie Forum Migracyjne jest organizacją pożytku publicznego.

KRS 0000272075

NIP: 118-18-79-509

REGON: 140851979

 

Darowiznę na cele statutowe fundacji można wpłacać za pośrednictwem systemu Paypal lub bezpośrednio na numer konta fundacji:

79 1050 1025 1000 0023 1482 7813 

ING Banku Śląskiego, o/Warszawa

ul. Powstańców Śląskich

tytułem: darowizna na cele statutowe fundacji.

 

Zespół PFM:

Agnieszka Kosowicz, prezeska Zarządu Fundacji

(projekty informacyjne, Migroteka)           

e-mail: a.kosowicz@forummigracyjne.org

tel. 661 521 288

 

Marta Piegat Kaczmarczyk, członkini Zarządu

(psycholożka międzykulturowa w projekcie "Jestem mamą w Polsce")

e-mail: m.piegat-kaczmarczyk@forummigracyjne.org

 

Zuzanna Rejmer, członkini Zarządu

(psycholożka międzykulturowa, koordynatorka projektu "Cały świat w naszej klasie")

e-mail: z.rejmer@forummigracyjne.org

 

Gaweł Walczak, koordynator projektów

(projekty badawcze)

g.walczak@forummigracyjne.org, tel. 518 558 518

 

Karolina Czerwińska, koordynatorka projektów

(Jestem mamą w Polsce)

e-mail: k.czerwinska@forummigracyjne.org

tel. 697 222 323

(z Karoliną kontaktujcie się w sprawach zapisów na szkoły rodzenia i na warsztaty dla mam)

 

Inga Koralewska specjalistka ds. promocji

inga.koralewska@forummigracyjne.org

 

Alla Maievska, specjalistka ds. kontaktów z beneficjentami

(Moja kariera w Polsce)

e-mail: a.maievska@forummigracyjne.org

tel. 692 913 993

(kontaktujcie się z Allą, jeżeli chcecie zapisać się na konsultacje zawodowe w ramach projektu "Moja kariera w Polsce")